Používáte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

 

 

TIP:  Nemovitosti už nemusíte prodávat přes realitní kanceláře ani platit inzerci sami! U nás v AUKCI prodáte nemovitost bez NÁKLADŮ.

 

Každý z Vás má jistě zkušenosti s prodejem domu nebo bytu, případně jste slyšeli zkušenosti svých přátel. Ne vždy je prodej nemovitosti procházka růžovým sadem. Ale máme pro Vás dobrou zprávu. Moderní doba přináší nové možnosti. A moderním trendem v prodeji nemovitostí jsou aukce. Víme na co se ptáte nejčastěji, proto zde naleznete odpovědi na FAQ.

 

● Jsou Vaši klienti s prodejem v aukci spokojení?

Ano, spokojenost prodávajících klientů je téměř 100%. Náš portál působí na trhu již více než 5 let. Máme velice propracované know-how jak Vaši nemovitost prodat. Navíc klienti mají prodejní cenu vždy podkontrolou. Rádi uděláme našeho spokojeného klienta i z Vás.

 

● Kolik nemovitostí měsíčně prodáte?

Na našem portále www.e-drazby.cz se konají dnes již stovky aukcí a dražeb nemovitostí každý měsíc. Úspěšnost prodeje je vysoká.

 

● Proč by měl prodávající upřednostnit aukci před klasickým prodejem?

Těch zásadních důvodů je několik. Předně - díky aukcím prodáme nemovitost nejpozději do 30ti dnů. Těch 30 dnů úplně stačí, abychom našli přes naši masivní inzerci dostatek zájemců. Provádíme zpravidla jen jednu prohlídku a nezatěžujeme tak zbytečně čas a soukromí klientů. I když byste to nečekali, prodáváme rychleji a často i za vyšší ceny než realitní kanceláře. Velmi často prodáme nemovitost, kterou před tím realitní kancelář nemohla prodat dlouhé měsíce. Aukce je výhodnější i oproti soukromému prodeji. U nás nic neplatíte, šetříte náklady, přitom máte plný servis a jsme rychlejší.

 

● Umíte prodat nemovitost za vyšší cenu? Čím si to vysvětlujete?

Dříve byly aukce a dražby takřka synonymem pro levný a rychlý nákup pro spekulanty s nemovitostmi. Jenže s postupem času si lidé zvykli na to, že tento způsob prodeje je už běžnou věcí a nebojí se nemovitosti v aukci či dražbě nakoupit nebo prodat. Protože v realitní kanceláři „leží“ nabídka nemovitosti několik měsíců, mají kupující vždy výhodu a možnost smlouvat. U aukcí je to přesně naopak. Začínáme na zajímavé vyvolávací ceně a zájemci mezi sebou soutěží a přihazují. Ze zkušenosti jsme v aukci téměř vždy úspěšnější než realitní kancelář. Některé realitky se snaží aukce napodobovat tím, že nechají zájemce při prohlídce nabízet cenu, ale vypadá to obvykle spíše jako nedůstojná fraška . To nemá s elektronickými aukcemi nic společného.

 

● Kdybych se rozhodl prodat u Vás svoji nemovitost v aukci, co mě to bude stát?

Dobrá otázka. Potěšíme Vás, že u nás vůbec nic. Platí nás totiž vítěz aukce a také platí všechny ostatní náklady. Je to další důvod, proč je prodej nemovitosti prostřednictvím aukcí tak oblíbený. Vítěz s tímto nákladem počítá a tento výdaj je součástí jím nabídnuté ceny.

 

● Jakých nejlepších výsledků jste dosáhli?

Nejlépe vydražená nemovitost byl rodinný dům v Praze, kdy znalecký posudek byl přibližně 9 milionů korun a my jsme dům vydražili za 17 milionů korun. Nejvíce dražitelů jsme měli 130 lidí na jedné dražbě domu v Jižních Čechách a prodej skončil opět velmi vysoko nad znaleckým posudkem. Máme třeba i rekordní dražby v jejich délce, například jedna nemovitost se dražila celých 9 hodin, přestože je obvykle vypsaná na 30 minut. Obecně jsme ale rádi, pokud se prodává a kupuje za férovou cenu pro obě strany, není naším cílem prodávat takto nad cenu. Každý rok dvojnásobíme počet prodaných nemovitostí i spokojených klientů. To nás těší a stejně tak nás těší i to, že náš portál www.e-drazby.cz patří ke špičce v České republice.

 

● Co mi jako prodávajícímu doporučíte?

Pokud prodáváte nemovitost, neváhejte s námi konzultovat možnost prodeje ve formě aukce, budete překvapeni, že je to daleko jednodušší, než podepisovat dlouhé a nepřehledné smlouvy s realitní kanceláří, které jsou plné pokut a různých nástrah. Působíme v celé České republice a máme vyškolené aukční specialisty, kteří se Vám budou rádi věnovat. Za konzultaci s námi nic nedáte, takže můžete jen získat.

 

V záložce kontakty naleznete telefonní čísla na naše Aukční specialisty v různých krajích. Neváhejte je kontaktovat, sjednat si schůzku anebo se jich na cokoliv se zeptat.

 

Vaše AUDRA.cz.

 

 

 

 

 

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com