Používáte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

 

HLEDÁME KOLEGY DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI AUKČNÍ SPECIALISTA

 

Naše společnost úspěšně poskytuje služby v oblasti ELEKTRONICKÝCH AUKCÍ A DRAŽEB NEMOVITOSTÍ i movitého majetku po CELÉ ČR. Jsme poskytovatelé unikátního Elektronického Systému a vlastníci a tvůrci i unikátního know-how zejména v oblasti Prodeje Nemovitostí. Hledáme nové dynamické a perspektivní Kolegy do Našeho Týmu. 

 

Popis pozice AUKČNÍ SPECIALISTA - hledáme nové kolegy ve všech krajích ČR!!!

Divize AUKCE NEMOVITOSTÍ - vyhlašuje výběrové řízení na Specialistu/ku pro obchodování s Nemovitostmi v Aukcích. Je to příležitost pro schopné lidi se zapojit do unikátního a velmi efektivního způsobu prodeje NEMOVITOSTÍ.

Vhodné pro Zájemce hledající Nezávislost, možnost Uplatnění svých Profesních znalostí, časově flexibilní a atraktivní práci s odpovídajícím finančním ohodnocením vloženého úsilí a schopností.

 

Jaké ZKUŠENOSTI a DOVEDNOSTI byste měli mít?

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenosti s aktivní komunikací a poskytování kvalitních služeb klientům. Naše společnost je postavená na profesionalitě, úctě a transparentnosti. Vaše získané zkušenosti u nás výborně zúročíte a rozvinete se v dalším Profesním růstu.

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, Nasazení, Úspěšnost, Vnitřní pozitivní motivaci, Cílevědomost, schopnost a chuť se Učit novým věcem, Reprezentativní a korektní vystupování. Spolupráce na ŽL.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

> Prestižní práci v zajímavém oboru.

> Úspěšnou kariéru pro schopné lidi.

> Odpovídající finanční ohodnocení.

> Flexibilní pracovní dobu.

> Vzdělávací program zaměřený na růst kvalifikace a odbornosti.

> Zázemí stabilní úspěšné společnosti a firemní podporu.

 

Zasílejte Vaše ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIÍ + krátkou charakteristiku Vašeho ZÁJMU nebo MOTIVACE se ucházet o danou pozici, a to na info@audra.cz.

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com